Kontakt i Redakcja

Zapraszamy do kontaktu z administracją witryny. Nadmieniamy, że nie jesteśmy wypożyczalnią, ani producentem hulajnóg. Strona ma charakter informacyjny.

Email: najlepszehulajnogi@gmail.com

RODO: Wysyłając wiadomość na powyższy email, wyrażasz zgodę na otrzymanie od nas odpowiedzi na adres zwrotny. Nadmieniamy, że nie zbieramy adresów ani innych danych użytkowników.

Kim jesteśmy? Pasjonatami nowych technologii.
Nasza Redakcja:
Marcin Dolecki
Damian Krzysztoń

Reklama hulajnóg elektrycznych i wyczynowych

Serdecznie zapraszamy do reklamowania się na portalu. Codziennie odwiedza nas wiele osób i generuje wiele kliknięć w reklamy. Tymczasem wiele firm korzysta z usług Agnencji reklamowych, które inwestują w reklamę AdWords, gdzie za jedno kliknięcie pobierana jest bardzo wysoka cena.

U nas reklama sklepu lub konkretnego produktu jest dużo tańsza. Na naszych podstronach jest miejsce na banery reklamowe, ale również inne formy reklamy. Zajmujemy wysokie pozycje w Google na popularne frazy związane z hulajnogami.

U nas reklama opłaca się bardziej!

Producenci hulajnóg wierzą w Agnencje i Domy Mediowe

Owszem dobra agencja marketingowa, czy dom mediowy robią świetną robotę, ale wiele z nich stawia na drogie rozwiązania, jak promocja Jutubera, czy wspomniane reklamy AdWords. Tymczasem w internecie istnieje dużo więcej możliwości na promocję produktu, a co ważniejsze są one tańsze i skuteczniejsze.

Zapraszamy do współpracy!